BMW 525D F10 AUTOMATIKE VITI 2011 GERMANY

14,900 EUR

Viti 2011
Transmetuesi Automatik
Kilometrazhi 249999 km
Karburanti Naftë
Qyteti Tiranë
Marka Toyota
Modeli Corolla
Struktura Sedan
Targa Të huaja
Ngjyra Gri

shes bmw seria 5,e sapoardhur nga gjermania,me dogane te paguar,kambio automatike,klima tronic,ngrohje sediljesh,aux,usb bluetooth audio,opsione ne timon,pilot automatik,head up display,distronic,lane assist,sallon lekure,sedilje elektrike,perde elektrike,pasqyra me palosje,sensore parkingu para+mbrapa+kamera,panorama (baxha),fenere led,etj ................. A&A GERMAN CAR'S SHIT-BLERJE DHE TRANSPORT MAKINASH TE PERDORURA NGA GJERMANIA.....VW,AUDI,MERCEDES-BENZ,BMW ETJ Vizitoni faqen e biznesit tonë Tirane Tregoje në hartë 0692120602 A&A GERMAN CAR'S SHIT-BLERJE DHE TRANSPORT MAKINASH TE PERDORURA NGA GJERMANIA.....VW,AUDI,MERCEDES-BENZ,BMW ETJ Vizitoni faqen e biznesit tonë Tirane Tregoje në hartë 0692120602 A&A GERMAN CAR'S

Kontakti

Cel: 0692120602