BMW F10 530D INDIVIDUALE VITI 2010 GERMANY

15,900 EUR

Viti 2010
Transmetuesi Automatik
Kilometrazhi 189999 km
Karburanti Dizel / Naftë
Qyteti Tiranë
Marka BMW
Modeli 530
Struktura Sedan
Targa Të huaja
Ngjyra E Zezë

shes bmw seria 5 F10,530D,e sapoardhur nga gjermania,me dogane ta paguar,kambio automatike,klima tronic,ngrohje+ftohje sediljesh,auto hold,aux,usb,bluetooth,navigator,start&stop,opsione ne timon,drita+fshirse automatike,sedilje elektrike+memorie+masazhe,timon elektrik,pasqyra elektrike+palosje,perde elektrike,sallon lekure,lane assist,side assist,distronic,night vision,head up display,panorama( baxha),sensore parkingu para+mbrapa+kamera 360,fenere led+larje feneresh,etj.......full option. A&A GERMAN CAR'S SHIT-BLERJE DHE TRANSPORT MAKINASH TE PERDORURA NGA GJERMANIA.....VW,AUDI,MERCEDES-BENZ,BMW ETJ Vizitoni faqen e biznesit tonë Tirane Tregoje në hartë 0692120602 A&A GERMAN CAR'S SHIT-BLERJE DHE TRANSPORT MAKINASH TE PERDORURA NGA GJERMANIA.....VW,AUDI,MERCEDES-BENZ,BMW ETJ Vizitoni faqen e biznesit tonë Tirane Tregoje në hartë 0692120602 A&A GERMAN CAR'S

Kontakti

Cel: 0692120602