BMW SER 7 4.8 BEZIN GAS FULL6000€ NEGJNDJE TE MIR

6,000 EUR

Viti 2006
Transmetuesi Automatik
Kilometrazhi 19999 km
Qyteti Tiranë
Marka BMW
Modeli 750
Struktura Sedan
Targa Shqiptare
Ngjyra E hirit

Makina esht ne gjendje te mir bezin gas gazi punon shum mir 8 kandele beru tesapo nederuara kamjo esapo ber idroxhundo ere nje vit garanci marsha F1 ne timonkomanda ne timon navi te madhe serdile timon memorje fryrje cfryrje navi te madh dopjo klima 4 zona baxho xhami 4xhama elektrik dyer bagazh me thithje dy goma mbrapa te reja bateri ere ferota para mbrapa te reja vaj filtra dhe filtra gazi tesapo nedruara Buton starti pult me thithje kseno bikseno makin epaster jasht e brenda ekonomike dhe e fuqishme dhe shum e rehatshme makin me prezenc jo llambarina te sajuara flm me ndrim lviz cmimi

Kontakti

Cel: 0685589688