Bmw Seria 1 Targa AA M.Nderrimi

4,500 EUR

Viti 2006
Transmetuesi Manual
Kilometrazhi 249999 km
Karburanti Naftë
Qyteti Fier
Marka BMW
Modeli 120
Struktura Hatchback
Targa Shqiptare
Ngjyra E hirit

Bmw Seria 1 Motor 2.0 Naft Citi 2006 Kambio Manual Gjendje Shkelqyer Motorike Dhe Xherike Cmimi I Diskutushem mundesi Nderrimi

Kontakti

Cel: 0699972288