Bmw Seria 528 Benzine-Gaz Automat -09

9,500 EUR

Viti 2009
Transmetuesi Automatik
Kilometrazhi 169999 km
Karburanti Benzinë
Qyteti Tiranë
Marka BMW
Modeli 528
Struktura Sedan
Targa Të huaja
Ngjyra Gri

BMW 528 XI Benzine-Gaz , Viti Prodhimit 2009 , sallon lekure , sendilje me ngrohje , drita kseno bikseno, stopa me led , disqe alumini , baxha xhami , ndezje me START-STOP , klima tronik , komando ne timon , sensor dritash , sensor shiu , makina e sapo ardhur nga kanadaja , me targa te sapo prera , me te gjitha sherbimet e bera , ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike.. Cmimi-9.500 Euro I Diskutueshem Cel-0682036363 Viber—WhatsAp Facebook---Erjon Auto Instagram--ErjonAuto Erjon Auto Makina ne shitje+makina me qera me cmime shume te mira makinat importoen nga europa gjithashtu dhe nga kanadaja. Vizitoni faqen e biznesit tonë Kombinat,Tirane Tregoje në hartë 0682036363 https://www.facebook.com/Erjon-Auto-192780241135817/ Erjon Auto Makina ne shitje+makina me qera me cmime shume te mira makinat importoen nga europa gjithashtu dhe nga kanadaja. Vizitoni faqen e biznesit tonë Kombinat,Tirane Tregoje në hartë 0682036363 https://www.facebook.com/Erjon-Auto-192780241135817/ Erjon Auto

Kontakti

Cel: 0682036363