BMW SERIE 1 AUTOMATIKE 1.6D VITI 2013 GERMANY

11,500 EUR

Viti 2013
Transmetuesi Automatik
Kilometrazhi 189999 km
Karburanti Naftë
Qyteti Tiranë
Marka BMW
Modeli 116
Struktura Sedan
Targa Të huaja
Ngjyra E Zezë

shes bmw seria 1, 1.6 nafte,e sapoardhur nga gjermania,me dogane te paguar,kambio automatike,klima tronic,navigator,aux,usb,bluetooth,system sport,comfort,eco pro,opsione ne timon,xhama elektrik+pasqyra elektrike+palosje,sensore parkingu (para+mbrapa),fenere led+xenon bi xenon,xhama te homologuar (fabrikisht),etj............ A&A GERMAN CAR'S SHIT-BLERJE DHE TRANSPORT MAKINASH TE PERDORURA NGA GJERMANIA.....VW,AUDI,MERCEDES-BENZ,BMW ETJ Vizitoni faqen e biznesit tonë Tirane Tregoje në hartë 0692120602 A&A GERMAN CAR'S SHIT-BLERJE DHE TRANSPORT MAKINASH TE PERDORURA NGA GJERMANIA.....VW,AUDI,MERCEDES-BENZ,BMW ETJ Vizitoni faqen e biznesit tonë Tirane Tregoje në hartë 0692120602 A&A GERMAN CAR'S

Kontakti

Cel: 0692120602

Viber: 0692120602

WhatsApp: 0692120602