BMW X1 2.0D AUTOMATIKE MODEL 2011 GERMANY

10,900 EUR

Viti 2010
Transmetuesi Automatik
Kilometrazhi 299999 km
Karburanti Dizel / Naftë
Qyteti Tiranë
Marka BMW
Modeli X1
Struktura Sedan
Targa Të huaja
Ngjyra E Zezë

shes bmw x1 4x4,x drive, nafte,e sapoardhur nga gjermania,me dogane te paguar,kambio automatike,klima tronic,ngrohje sediljesh,navigator,aux,usb,kompjuter bordi,opsione ne timon,pilot automatik,drita+fshirse automatike,start&stop,4 xhama elektrik+palosje elektrike,sallon lekure,sensore parkingu (te pasem),etj.......... A&A GERMAN CAR'S SHIT-BLERJE DHE TRANSPORT MAKINASH TE PERDORURA NGA GJERMANIA.....VW,AUDI,MERCEDES-BENZ,BMW ETJ Vizitoni faqen e biznesit tonë Tirane Tregoje në hartë 0692120602 A&A GERMAN CAR'S SHIT-BLERJE DHE TRANSPORT MAKINASH TE PERDORURA NGA GJERMANIA.....VW,AUDI,MERCEDES-BENZ,BMW ETJ Vizitoni faqen e biznesit tonë Tirane Tregoje në hartë 0692120602 A&A GERMAN CAR'S

Kontakti

Cel: 0692120602

Viber: 0692120602

WhatsApp: 0692120602