BMW X3 2011 2.0 NAFTE 4X4 AUTOMATIKE 12.990 EURO

12,990 EUR

Viti 2011
Transmetuesi Automatik
Kilometrazhi 249999 km
Karburanti Naftë
Qyteti Tiranë
Marka BMW
Modeli X3
Struktura SUV
Targa Të huaja
Ngjyra Kafe

BMW X3 X-DRIVE ✅MODEL 2011 ✅MOTORR 2.0 NAFTE 4X4 (TEPER EKONOMIK) ✅KAMBIO AUTOMATIKE+TIPTRONIC ✅KM 168.000 ORIGJINALE ME LIBER SHERBIMESH DHE SERVISE TE KRYERA TEK BMW, VAJ - FILTRA TE SAPO NDERRUARA ✅OPSIONET : START&STOP - FIKET DHE NDIZET NE SEMAFOR - SENSOR PARKINGU PARA DHE MBRAPA - KLIMA - CD - NAVIGATOR - DVD E AKTIVIZUAR EDHE NE ECJE - AUX - BLUETOOTH - TELEPHONE - AUTO HOLD - ESP - XHAMA TE ZINJ ORIGJINAL DHE PASQYRA ELEKTRIKE ME PALOSJE - KEY LESS GO - PILOT AUTOMATIK - OPSIONE NE TIMON - KOMPJUTER BORDI - MBYLLJE QENDRORE ME PULT... FENERE XENON-BIXENON ETJ.... ✅NE GJENDJE PERFEKTE MOTORRIKE DHE XHENERIKE. ✅ME DOGANE TE PAGUAR ✅CMIMI 12.990 EURO ✅INFO : 0692765740 PER ME SHUME INFO NE FACEBOOK : https://www.facebook.com/AutoclassTirana/ DHE INSTAGRAM : https://www.instagram.com/auto__class/ Auto Class AUTO CLASS ESHTE KOMPANI SHITJE MAKINASH , E NDERTUAR NE VITIN 2000. NE JU OFROJME SHRBIM , CILESI DHE CMIMET ME TE MIRA NE TREG. Vizitoni faqen e biznesit tonë Rruga Karl Gega, afer bulevardit te ri Tregoje në hartë 0692765740 Auto Class AUTO CLASS ESHTE KOMPANI SHITJE MAKINASH , E NDERTUAR NE VITIN 2000. NE JU OFROJME SHRBIM , CILESI DHE CMIMET ME TE MIRA NE TREG. Vizitoni faqen e biznesit tonë Rruga Karl Gega, afer bulevardit te ri Tregoje në hartë 0692765740 Auto Class

Kontakti

Cel: 0692765740