BMW X5 2008 AUTOMAT 3.0 NAFTE FULL 10.999 EURO

10,999 EUR

Viti 2008
Transmetuesi Automatik
Kilometrazhi 199999 km
Karburanti Naftë
Qyteti Tiranë
Marka BMW
Modeli X5
Struktura SUV
Targa Shqiptare
Ngjyra Gri

📍BMW X5📍3.0 DIESEL 📍VITI 2008📍AUTOMAT📍4X4📍PANORAMA,XENON/BIXENON,XHAMA TE ZINJ ORIGJINAL,START AND STOP,SENSORE/KAMERA PARKIMI,OFFROAD PACKET,SALLON LEKURE BEZHE,SEDILJE COMFORT ELEKTRIKE,KLIMA BIZONALE,KOMANDA NE TIMON,PILOT AUTOMATIK,LIMITATOR SHPEJTESIE,RADIO-CD-BLUETOOTH-NAVIGATOR,ARMREST,AUX, DRITA AUTOMATIKE,XHAMA DHE PASQYRA ELEKTRIKE,PASQYRA ME PALOSJE,BAGAZH ME HAPJE MBYLLJE,ETJ...MAKINA ESHTE E IMPORTUAR NGA EUROPA ME DOKUMENTACION TE RREGULLT,241.000 KM ORIGJINALE SHERBIME TEK BMW,2 CELESA,SHERBIME TE GJITHA TE SAPO KRYERA.4 GOMA TE SAPO VENDOSURA,DOKUMENTA TE SAPO PAGUARA 📍CMIMI:10.999 EURO 📍INFO:0684161077 📍BULEVARDI_AUTO_PLATZ BULEVARDI_AUTO_PLATZ SHIJTE MAKINASH MAKINA ME POROSI NGA CDO VEND I EUROPES MAKINA ME QERA 0684161077 Bulevardi_Auto_Platz Vizitoni faqen e biznesit tonë Karl gega,bulevardi i ri Tregoje në hartë 0684161077 https://m.facebook.com/bulevardiautoplatz/?ref=bookmarks BULEVARDI_AUTO_PLATZ SHIJTE MAKINASH MAKINA ME POROSI NGA CDO VEND I EUROPES MAKINA ME QERA 0684161077 Bulevardi_Auto_Platz Vizitoni faqen e biznesit tonë Karl gega,bulevardi i ri Tregoje në hartë 0684161077 https://m.facebook.com/bulevardiautoplatz/?ref=bookmarks BULEVARDI_AUTO_PLATZ

Kontakti

Cel: 0684161077