BMW X5 3.0 NAFTE 4X4 VITI 2008 AUTOMAT 11.999 EURO

11,999 EUR

Viti 2008
Transmetuesi Automatik
Kilometrazhi 199999 km
Karburanti Naftë
Qyteti Tiranë
Marka BMW
Modeli X5
Struktura SUV
Targa Shqiptare
Ngjyra E hirit

📍BMW X5📍3.0 DIESEL 📍VITI 2008📍AUTOMAT📍4X4📍PANORAMA,XENON/BIXENON,XHAMA TE ZINJ ORIGJINAL,START AND STOP,SENSORE/KAMERA PARKIMI,OFFROAD PACKET,SALLON LEKURE BEZHE,SEDILJE COMFORT ELEKTRIKE,KLIMA BIZONALE,KOMANDA NE TIMON,PILOT AUTOMATIK,LIMITATOR SHPEJTESIE,RADIO-CD-BLUETOOTH-NAVIGATOR,ARMREST,AUX, DRITA AUTOMATIKE,XHAMA DHE PASQYRA ELEKTRIKE,PASQYRA ME PALOSJE,BAGAZH ME HAPJE MBYLLJE,ETJ...MAKINA ESHTE E IMPORTUAR NGA EUROPA ME DOKUMENTACION TE RREGULLT,241.000 KM ORIGJINALE SHERBIME TEK BMW,2 CELESA,SHERBIME TE GJITHA TE SAPO KRYERA. 📍CMIMI:11.999EURO 📍INFO:0684161077 📍AUTOHUS TIRANA #autohustirana #makinaneshitje #makinameqera #bmwx5 Autohus Tirana Shiten makina Vizitoni faqen e biznesit tonë Ferit xhajko,ish restorant Durresi Tregoje në hartë 0684161077 Autohus Tirana Shiten makina Vizitoni faqen e biznesit tonë Ferit xhajko,ish restorant Durresi Tregoje në hartë 0684161077 Autohus Tirana

Kontakti

Cel: 0684161077