BMW525 XD 2008 NAFTE. AUTOMAT 4X4

7,900 EUR

Viti 2008
Transmetuesi Automatik
Kilometrazhi 199999 km
Karburanti Dizel / Naftë
Qyteti Tiranë
Marka BMW
Modeli 525
Struktura Sedan
Targa Të huaja
Ngjyra E Zezë

BMW 525XD TOURING ✅VITI 2008 / DAL NE QARKULLIM NE 2010 ✅MOTORRI 3.0 NAFTE 4X4 PA TAKSE LUKSI ✅KAMBIO AUTOMATIKE + TIPTRONIC ✅KM 203.000 TE VERIFIKUARA ME LIBER SHERBIMESH ✅OPSIONET : START&STOP - NAVIGATOR - CD DVD AUX - PILOT AUTOMATIK - SENSOR PARKINGU PARA DHE MBRAPA - SALLON LEKURE OPSIONE NE TIMON - ESP , DTC - XHAMA TE ZINJ - KLIMA - XHAMA DHE PASQYRA ELEKTRIKE ME PALOSJE - KOMPJUTER BORDI - MBYLLJE QENDRORE ME PULT , 2 CELESA ORIGJINAL ETJ.... ✅NE GJENDJE PERFEKTE MOTORRIKE DHE XHENERIKE. MAKINA ESHTE BLERE NE SALLON. ✅ME DOGANE TE PAGUAR ✅CMIMI 7900 EURO ✅INFO : 0692765740 PER ME SHUME INFO NE FACEBOOK : https://www.facebook.com/AutoclassTirana/ DHE INSTAGRAM : https://www.instagram.com/auto__class/ Auto Class AUTO CLASS ESHTE KOMPANI SHITJE MAKINASH , E NDERTUAR NE VITIN 2000. NE JU OFROJME SHRBIM , CILESI DHE CMIMET ME TE MIRA NE TREG. Vizitoni faqen e biznesit tonë Rruga Karl Gega, afer bulevardit te ri Tregoje në hartë 0692765740 Auto Class AUTO CLASS ESHTE KOMPANI SHITJE MAKINASH , E NDERTUAR NE VITIN 2000. NE JU OFROJME SHRBIM , CILESI DHE CMIMET ME TE MIRA NE TREG. Vizitoni faqen e biznesit tonë Rruga Karl Gega, afer bulevardit te ri Tregoje në hartë 0692765740 Auto Class

Kontakti

Cel: 0692765740