BWM 528i Premium Edt 2.0Turbo

17,500 EUR

Viti 2013
Transmetuesi Automatik
Kilometrazhi 149999 km
Karburanti Benzinë
Qyteti Tiranë
Marka BMW
Modeli 528
Struktura Sedan
Targa Shqiptare
Ngjyra E bardhë

BMW 528i e vitit 2013 xdrive benzine (motori i ri 2.0 Turbo 250Hp jo i vjetri 3.0 supercharged). Gjendja perfekte nga ana xhenerike motorrike dhe pamore. Shume e shpejt dhe ekonomike ne rruge te gjata. E sapo ardhur dhe targuar. Km dhe servise te regjistruara, te certifikuara. Makina eshte carfax clean e paaksidentuar me pare. Opsionet: HiFi speaker system Adaptive Cruise Control (makina mban distancen nga makina para dhe frenon vet ne rast rreziku) Timoni me ngrohje elektrik dhe me memorje 2 zone climate control Sistem eco pro comfort sport Bagazhi me buton Bluetooth dhe software i updatuar Adaptive Headlights , dritat kthehen me timonin dhe rrine ne te njejtin nivel edhe kur ndrron terreni(malore), dritat e gjata aktivizohen dhe fiken vet Interior i vecante extra me lekuren individuale te Bmw Baxho elektrike teper e vecant dhe e mbajtur shume mire Cmim i diskutueshem

Kontakti

Cel: 0688802865