C 200 CDI Atvangard 150 000 Kilometra Origjinale

7,800 EUR

Viti 2008
Transmetuesi Manual
Kilometrazhi 159999 km
Karburanti Dizel / Naftë
Qyteti Tiranë
Modeli C 200
Struktura Univerzal
Targa Të huaja
Ngjyra Gri

Shes .M.Benz C 200 Cdi Atvangard.. viti 2008 Makina është në super gjendje motorike dhe xhenerike... Kilometra jane të çertifikuara te Koncesionari i Mercedesit nga 2008-2020 pa perjashtim.. Full Opsion .. Navigator te madh .. Xenon.. Tapicjeri lekure.. Klima.. Abs..Esp..Audio . Aux..Usb.. vaj - filtra te bera te Benzi para 2000 kilometrash. Passione Auto Import- Ekspres te pjeseve te kembimit te gjitha llojeve Import- Ekspert te gjitha llojeve te mallrave dhe te gjitha materialeve te tjera. Servis per riparimin e te gjitha llojeve te automjeteve. Shitje me shumice dhe pakice te te gjitha llojeve te automjeteve, te pjeseve te kembimit, te mallrave dhe materiale te tjera. Sherbime dhe riparime te ndryshme ne servis. Ngritje fabrike per prodhim dhe ekspert peleti. Vizitoni faqen e biznesit tonë rr. Nikoll Filja , tirane Tregoje në hartë 0682097081 Passione Auto Import- Ekspres te pjeseve te kembimit te gjitha llojeve Import- Ekspert te gjitha llojeve te mallrave dhe te gjitha materialeve te tjera. Servis per riparimin e te gjitha llojeve te automjeteve. Shitje me shumice dhe pakice te te gjitha llojeve te automjeteve, te pjeseve te kembimit, te mallrave dhe materiale te tjera. Sherbime dhe riparime te ndryshme ne servis. Ngritje fabrike per prodhim dhe ekspert peleti. Vizitoni faqen e biznesit tonë rr. Nikoll Filja , tirane Tregoje në hartë 0682097081 Passione Auto

Kontakti

Cel: 0682097081