C180 BENZIN GAS

4,800 EUR

Viti 2004
Transmetuesi Manual
Kilometrazhi 29999 km
Qyteti Elbasan
Modeli C 180
Targa Shqiptare
Ngjyra E hirit

🚘SHITET 🚘MARKA-MERCEDES BENZ C180 BENZIN+GAS 💰4800€ I DISKUTUESHEM 🚘VITI-2004 🚘KM-261000KM ORIGJINALE ME LIBER SHERBIMESH 🚘MOTORRI-1.8 BENZIN+GAS ✍️PERSHKRIMI I MAKINES: MAKINA ESHTE E SAPO ARDHUR NGA GJERMANIA,E SAPO TARGUAR ME LETRA PER NJE VIT. IMPJANTI I GAZIT TANI ESHTE MONTUAR ME 2 VJET GARANC. GOMAT E REJA, MAKINA ESHTE NE GJENDJE SHUME TE MIRE MOTORRIKE DHE XHENERIKE DHE SHUME E PASTER PER ME SHUME:0672742909

Kontakti

Cel: 0672742909