C3 1.4 nafte viti 2011 manuale ULTRA

4,900 EUR

Viti 2011
Transmetuesi Manual
Kilometrazhi 169999 km
Karburanti Naftë
Qyteti Tiranë
Marka Citroën
Modeli C3
Struktura Hatchback
Targa Të huaja
Ngjyra E zezë

Makina eshte Supergjendje ,Citroen C3, 2011, 1.4 diesel, Exclusive, kambio manuale, Super Full option, Kondicioner Clima, xham panoramik, disqe alumini 16" look sportiv, ABS+Airbag+ESP, radio-CD, Cruise control, komanda ne timon, 4 xhama elektrike , pasqyra me sinjale dhe palosen me pult, sensor parkimi prapa, 2 celsa, liber sherbimesh , standarti emetimit te gazeve Euro 5etj. makine komode dhe mjaft ekonomike konsum minimal. Na ndiqni instagram dhe facebook --- autorid82 na duhen disa like faleminderit. Cmimi: 4900 euro me dogane Tel: 0673199933

Kontakti

Cel: 0673199933