Chevrolet Captiva 2.2 Diesel Automat 6 1

5,500 EUR

Viti 2006
Transmetuesi Automatik
Kilometrazhi 199999 km
Karburanti Dizel / Naftë
Qyteti Tiranë
Marka Chevrolet
Modeli Captiva
Struktura SUV
Targa Shqiptare

Chevrolet Captiva me 200.000 km -2.2 Diesel , Viti Prodhimit 2006, 6+1 vende , xhama te zinj origjinal , sallon lekure , USB , AUX , klima , sedilje me ngrofje , sensor parkimi , komando ne timon , disqe alumini , pilot automatik , me te gjitha sherbimet e bera , ne gjendje te mire motorrike dhe xhenerike.. Cmimi—5.500 Euro I Diskutueshem ose ndrrohet Cel-0682036363-Viber—WhatsAp Facebook---Erjon Auto Instagram--ErjonAuto Erjon Auto Makina ne shitje+makina me qera me cmime shume te mira makinat importoen nga europa gjithashtu dhe nga kanadaja. Vizitoni faqen e biznesit tonë Kombinat,Tirane Tregoje në hartë 0682036363 https://www.facebook.com/Erjon-Auto-192780241135817/ Erjon Auto Makina ne shitje+makina me qera me cmime shume te mira makinat importoen nga europa gjithashtu dhe nga kanadaja. Vizitoni faqen e biznesit tonë Kombinat,Tirane Tregoje në hartë 0682036363 https://www.facebook.com/Erjon-Auto-192780241135817/ Erjon Auto

Kontakti

Cel: 0682036363