Citroen C3 1.4 HDI Exclusive 2008 Ne Gjendje Perfekte

2,400 EUR

Viti 2008
Transmetuesi Manual
Kilometrazhi 149999 km
Karburanti Dizel / Naftë
Qyteti Fier
Marka Citroën
Modeli C3
Targa Të huaja
Ngjyra Gri

Citroen C3 1.4 HDI Exclusive ✅Cmimi: 2,400€ ✅Viti i prodhimit: 2008 ✅Kilometra: 151,000km ✅Liber sherbimesh ✅Transmisioni: manuale ✅Karburanti: nafte ✅Xhama te zinj ✅Pilot automatik ✅CD ✅Mp3 ✅Radio ✅Xhama elektrik ✅Kondicioner ✅ABS ✅Sistem alarmi ✅Airbag ✅Mbyllje qendrore Makina eshte e sapoardhur, me dogane te paguar. Eshte shume ekonomike. Te gjitha sherbimet e kryera te reja, makina ska nevoj per asnje sherbim. Ne gjendje perfekte me 151,000 KM origjinale te certifikuara (me garanci), e paster si brenda dhe jashte. Goma ne gjendje shume te mira. Per me shume informacion na kontaktoni ne: 📞Cel/WhatsApp: +355 68 263 6800 📨Instagram: Autoclass.albania 📨Facebook: Auto Class Albania 📍Fier, Albania #autoclass.albania #autoclassalbania #makina #shesblej #auto #fier #tregumakinave #citroen #C3 #makinateperdorura #europa #shitblerje #automjete Auto Class Albania Beje edhe ti zgjedhjen tende! Shitje makinash EU🇪🇺 📞Tel/WhatsApp: +355 68 263 6800 Marrim porosi👍 Cmime konkuruese👍 Kilometra me garanci👍 Mundesi financimi👍 📍Fier, Albania 📨Instagram : Autoclass.albania 📨Facebook : Auto Class Albania Vizitoni faqen e biznesit tonë 📍Fier, Albania Tregoje në hartë +355682636800 https://instagram.com/autoclass.albania?igshid=1f0mtmfv0d911 Auto Class Albania Beje edhe ti zgjedhjen tende! Shitje makinash EU🇪🇺 📞Tel/WhatsApp: +355 68 263 6800 Marrim porosi👍 Cmime konkuruese👍 Kilometra me garanci👍 Mundesi financimi👍 📍Fier, Albania 📨Instagram : Autoclass.albania 📨Facebook : Auto Class Albania Vizitoni faqen e biznesit tonë 📍Fier, Albania Tregoje në hartë +355682636800 https://instagram.com/autoclass.albania?igshid=1f0mtmfv0d911 Auto Class Albania

Kontakti

Cel: +355682636800