CITROEN C3 2005 NAFTE 1.4 K.AUTOMATIKE

3,490 EUR

Viti 2005
Transmetuesi Automatik
Kilometrazhi 159999 km
Karburanti Dizel / Naftë
Qyteti Tiranë
Marka Citroën
Modeli C3
Struktura Sedan
Targa Të huaja
Ngjyra Gri

CITROEN C3 ✅VITI 2005 ✅MOTORRI 1.4 NAFTE ✅KAMBIO AUTOMATIKE ✅KM 151..000 ME LIBER SHERBIMESH ✅OPSIONET : KLIMA - CD MP3 - USB - XHAMA DHE PASQYRA ELEKTRIKE - KOMPJUTER BORDI - OPSIONE DHE MARSHE NE TIMON- MBYLLJE QENDRORE ME PULT- 2 CELESA ORIGJINAL ETJ..... ✅NE GJENDJE PERFEKTE MOTORRIKE DHE XHENERIKE. GOMA POTHUAJE TE REJA ✅ME DOGANE TE PAGUAR. E SAPOARDHUR ✅CMIMI 3490 EURO ✅INFO : 0692765740 PER ME SHUME INFO NE FACEBOOK : https://www.facebook.com/AutoclassTirana/ DHE INSTAGRAM : https://www.instagram.com/auto__class/ Auto Class AUTO CLASS ESHTE KOMPANI SHITJE MAKINASH , E NDERTUAR NE VITIN 2000. NE JU OFROJME SHRBIM , CILESI DHE CMIMET ME TE MIRA NE TREG. Vizitoni faqen e biznesit tonë Rruga Karl Gega, afer bulevardit te ri Tregoje në hartë 0692765740 Auto Class AUTO CLASS ESHTE KOMPANI SHITJE MAKINASH , E NDERTUAR NE VITIN 2000. NE JU OFROJME SHRBIM , CILESI DHE CMIMET ME TE MIRA NE TREG. Vizitoni faqen e biznesit tonë Rruga Karl Gega, afer bulevardit te ri Tregoje në hartë 0692765740 Auto Class

Kontakti

Cel: 0692765740

Viber: 0692765740

WhatsApp: 0692765740