Citroen C3 Automat

3,900 EUR

Viti 2005
Transmetuesi Automatik
Kilometrazhi 149999 km
Qyteti Fier
Marka Citroën
Modeli C3
Targa Të huaja
Ngjyra Kafe

Okazion-Citroen C-3. Gaz-Benzine✅Automat‼️ Viti 2005✅ Klima✅ Goma te reja✅ Gaz-fabrike✅ Makina eshte shume ekonomike dhe ne super gjendje✅ Nr-wt 0694645679 Auto-Loreni Loreni -ShitjeBlerje makinash Vizitoni faqen e biznesit tonë Fier Tregoje në hartë 00355695434184 https://Loren Auto-Loreni Loreni -ShitjeBlerje makinash Vizitoni faqen e biznesit tonë Fier Tregoje në hartë 00355695434184 https://Loren Auto-Loreni

Kontakti

Cel: 00355694645679