CITROEN C3 PIKASO 1.6 NAFTE nga ZVICRA

4,800 EUR

Viti 2011
Transmetuesi Manual
Kilometrazhi 149999 km
Karburanti Naftë
Qyteti Durrës
Marka Citroën
Modeli C3
Struktura Minivan
Targa Shqiptare
Ngjyra E Bardhë

CITROEN C3 PIKASO,,,1.6 NAFTE,,,NE GJENDJE TE SHKELQYER XHENERIKE DHE MOTORRIKE,,,TEPER EKONOMIKE 4.5 LITRA PER 100 KM,,, KONDISIONER,,8 AIERBAG,,,BLUETOOTH,,,MP3,,,PILOT AUTOMATIK,,,SENSOR SHIU,,,DISQE ALUMIN 16 INC,,,TAPICERI COPE TEPER TE MBAJTUR,,,CMIMI I FAVORSHEM,,, 4800 EURO,,,me NDERRIM ka CMIM TJETER,,, Genc,,,Tiku,,,GOMISTERI,,, DISQE DHE GOMA,,,,TE RINJ DHE TE PERDORUR,,, MARKAT DHE MODELET ME TE FUNDIT,,, BLEJME DHE SHESIM,,,MARRIM POROSI,,, Vizitoni faqen e biznesit tonë L,14 ,,HYRJA E AUTOSTRADES ,,DURRES TIRANE ,, Tregoje në hartë 0694337447 Genc,,,Tiku,,,GOMISTERI,,, DISQE DHE GOMA,,,,TE RINJ DHE TE PERDORUR,,, MARKAT DHE MODELET ME TE FUNDIT,,, BLEJME DHE SHESIM,,,MARRIM POROSI,,, Vizitoni faqen e biznesit tonë L,14 ,,HYRJA E AUTOSTRADES ,,DURRES TIRANE ,, Tregoje në hartë 0694337447 Genc,,,Tiku,,,GOMISTERI,,,

Kontakti

Cel: 0696697791