CITROEN C4 GRAND PICASSO 2015 2.0 NAFTE AUTOMATIKE

9,500 EUR

Viti 2015
Transmetuesi Automatik
Kilometrazhi 199999 km
Karburanti Naftë
Qyteti Tiranë
Marka Citroën
Struktura Univerzal
Targa Të huaja
Ngjyra E bardhë

Makina eshte e sapoardhur me dogane paguar, motorr 2.0 nafte, kambio automatike, viti prodhimit dhjetor 2015, 6+1 vende (makina behet dhe 4+1 vende, sedilet mbrapa jane te zmontueshme), navigator, klima, mbyllje qendrore, abs, esp, radio cd+tel+aux+usb, kompiuter bordi, komanda ne timon, sensore parkimi para dhe mrapa, kamera parkimi, xhama te zinje origjinale+perde mbrapa, drita led, pasqyra elektrike+me palosje, dy celesa, key less, liber sherbimi citroeni etj etj Kam edhe 90 makina te tjera te markave te ndryshme... Jam i gatshem per cfaredolloj prove kontrolli nga ana juaj.. NA DUHEN DISA LIKE NE FACEBOOK.. FALEMINDERIT https://www.facebook.com/AutoMixTirana AUTO-MIX-TIRANA Shitje makinash te perdoruara te te gjitha markave Vizitoni faqen e biznesit tonë RR. KOKONOZEVE & RR. MARIE KRAJA (KODRA E PRIFTIT) Tregoje në hartë 0695500905 AUTO-MIX-TIRANA Shitje makinash te perdoruara te te gjitha markave Vizitoni faqen e biznesit tonë RR. KOKONOZEVE & RR. MARIE KRAJA (KODRA E PRIFTIT) Tregoje në hartë 0695500905 AUTO-MIX-TIRANA

Kontakti

Cel: 0695500905

Viber: 0695500905

WhatsApp: 0695500905