CITROEN C4 VITI 2009 AUTOMAT 1.6 NAFTE 4750 EURO

4,750 EUR

Viti 2009
Transmetuesi Automatik
Kilometrazhi 199999 km
Karburanti Dizel / Naftë
Qyteti Tiranë
Marka Citroën
Modeli C4
Targa Të huaja
Ngjyra E Zezë

CITROEN C4,1.6 NAFTE,VITI 2009,KAMBIO AUTOMATIKE,SENSORE PARKIMI PARA MBRAPA DISPLAY,RADIO-CD,KOMANDA NE TIMON,KROSKOT DIGITAL,MARSHE NE TIMON F1,KLIMA BIZONALE,PILOT AUTOMATIK,LIMITATOR SHPEJTESI,XHAMA DHE PASQYRA ELEKTRIKE,PASQYRA ME PALOSJE,DRITA AUTOMATIKE,ARMREST,KOMPIUTER BORDI ETJ I SAPO ARDHUR NGA GJERMANIA ME DOGANE TE PAGUAR,230.000 KM ORIGJINALE CMIMI:4750 EURO INFO:0684161077 BULEVARDI_AUTO_PLATZ SHIJTE MAKINASH MAKINA ME POROSI NGA CDO VEND I EUROPES MAKINA ME QERA 0684161077 Bulevardi_Auto_Platz Vizitoni faqen e biznesit tonë Karl gega,bulevardi i ri Tregoje në hartë 0684161077 https://m.facebook.com/bulevardiautoplatz/?ref=bookmarks BULEVARDI_AUTO_PLATZ SHIJTE MAKINASH MAKINA ME POROSI NGA CDO VEND I EUROPES MAKINA ME QERA 0684161077 Bulevardi_Auto_Platz Vizitoni faqen e biznesit tonë Karl gega,bulevardi i ri Tregoje në hartë 0684161077 https://m.facebook.com/bulevardiautoplatz/?ref=bookmarks BULEVARDI_AUTO_PLATZ

Kontakti

Cel: 0684161077