Citroen c4

2,800 EUR

Viti 2006
Transmetuesi Manual
Kilometrazhi 29999 km
Karburanti Naftë
Qyteti Durrës
Marka Citroën
Modeli C4
Targa Shqiptare
Ngjyra E hirit

Shes citroen c4 viti 2006 1.6 naft abs srs esp sensor dritash sensor shiu xhama pasqyra elektrike mbyllje qendrore goma te reja letrat deri ne janar 2021 shum ekonomike dhe komode mund ta kontrolloni ku te doni.Makina esht ne gjendje shum te mire . Cmimi i diskutueshem.

Kontakti

Cel: 0692093666