CITROEN DS5 2013 AUTOMAT 1.6 NAFTE 10.499 EURO

10,499 EUR

Viti 2013
Transmetuesi Automatik
Kilometrazhi 169999 km
Karburanti Dizel / Naftë
Qyteti Tiranë
Marka Citroën
Modeli DS5
Struktura Sedan
Targa Të huaja
Ngjyra Gri

CITROEN DS5,AUTOMAT,1.6 NAFTE,2013,XENON, SENSORE PARKIMI,KAMERA PARKIMI,XHAMA TE ZINJ ORIGJINAL,START AND STOP,ECCO,KOMANDA NE TIMON,MARSHE NE TIMON F1,KLIMA BIZONE,RADIO-CD-AUX,PILOT AUTOMATIK,CRUISE CONTROL,XHAMA DHE PASQYRA ELEKTRIKE,ETJ SAPO ARDHUR NGA GJERMANIA ME DOGANE TE PAGUAR,2 CELESA CMIMI:10.499 EURO INF:0684161077 BULEVARDI_AUTO_PLATZ SHIJTE MAKINASH MAKINA ME POROSI NGA CDO VEND I EUROPES MAKINA ME QERA 0684161077 Bulevardi_Auto_Platz Vizitoni faqen e biznesit tonë Karl gega,bulevardi i ri Tregoje në hartë 0684161077 https://m.facebook.com/bulevardiautoplatz/?ref=bookmarks BULEVARDI_AUTO_PLATZ SHIJTE MAKINASH MAKINA ME POROSI NGA CDO VEND I EUROPES MAKINA ME QERA 0684161077 Bulevardi_Auto_Platz Vizitoni faqen e biznesit tonë Karl gega,bulevardi i ri Tregoje në hartë 0684161077 https://m.facebook.com/bulevardiautoplatz/?ref=bookmarks BULEVARDI_AUTO_PLATZ

Kontakti

Cel: 0684161077