CITROEN PICASSO 2009 KAMBIO AUTOMATIKE AUTO PENTA

4,200 EUR

Viti 2009
Transmetuesi Automatik
Kilometrazhi 129999 km
Karburanti Dizel / Naftë
Qyteti Vlorë
Marka Citroën
Struktura Univerzal
Targa Të huaja
Ngjyra Blu

Citroên Picasso Prodhimi 2009 Motorri 2.0 Naftë Kambio Automatike 5 Porta Ngjyra Gri e errët Sensor parkimi para dhe mbas Drita Xenon Dritat orientohen me lëvizjen e timonit Xhama të zinj origjinal Sallon rrobe ngjyrë bezhë Kondicioner Clima Komanda në timon Marsha F1 + - Kilometrazh elektronik Frigorifer Aux , CD Makina është e sapoardhur nga jashtë , e gatshme për çdo lloj prove . Çmimi : 4.200 Euro CEL : 069 25 25 555 🚘 AUTO PENTA 🚘 Auto Penta AUTO PENTA Ju ofrojmë makina të llojeve të ndryshme me çmimet më konkuruese në treg . Makinat janë me doganë të paguar & nuk kanë nevojë për asnjë lloj shërbimi . Vizitoni faqen e biznesit tonë Damian Humariti 144-145 , 9401, ZONA INDUSTRIALE Tregoje në hartë +355692525555 https://www.facebook.com/autopenta/ Auto Penta AUTO PENTA Ju ofrojmë makina të llojeve të ndryshme me çmimet më konkuruese në treg . Makinat janë me doganë të paguar & nuk kanë nevojë për asnjë lloj shërbimi . Vizitoni faqen e biznesit tonë Damian Humariti 144-145 , 9401, ZONA INDUSTRIALE Tregoje në hartë +355692525555 https://www.facebook.com/autopenta/ Auto Penta

Kontakti

Cel: 0692525555

Viber: 0692525555

WhatsApp: 0692525555