Citroen Xsara Picasso 1.6 benzine/gas (metan) vit

2,000 EUR

Viti 2006
Transmetuesi Manual
Kilometrazhi 249999 km
Qyteti Vlorë
Marka Citroën
Struktura Minivan
Targa Të huaja
Ngjyra Gri

Citroen Xsara Picasso 1.6 benzine/gas (metan), viti 2006 Dogane e paguar dhe cregjistrim. Gati per targa. Viti i prodhimit: 2006 Regjistrimi i pare: 05/2006 Leximi i odometrit: 203723 km lloji i karburantit: Benzina, Adattamento a GPL (Methane expired 03/2021) Kuaj fuqi: 80 kW / 110CV Cilindrata: 1587 ccm Kambio: Manuale Karroceria: Berlina Celesa: 1 Vendi i origjines: IT Klasi Ambiental: EURO 4 Nr. i sediljeve: 5 Ngjyra: Gri Salloni: Rrobe (Originale) Numri i portave: 5 Ajer i kondicionuar, kompjuter bordi, arbeg (shofer, pasagjer dhe per koken), sistem ABS, imobiliazer, ESP, xhamat elektrik Cmimi: 2300 € Tel: 0696143226 Vlore BAV Auto Shitje makinash Vizitoni faqen e biznesit tonë Jace Mavrova nr. 85/1 Tregoje në hartë +355696143226 BAV Auto Shitje makinash Vizitoni faqen e biznesit tonë Jace Mavrova nr. 85/1 Tregoje në hartë +355696143226 BAV Auto

Kontakti

Cel: +355696143226