CLS 6.3 AMG

23,000 EUR

Viti 2007
Transmetuesi Automatik
Kilometrazhi 149999 km
Karburanti Benzinë
Qyteti Tiranë
Modeli CLS 63 AMG
Struktura Sedan
Targa Shqiptare
Ngjyra E hirit

Cls 6.3 amg shum e paster pa asnje problem dhe asnje llamb ne kroskot. Boja pa gerbishtje dhe goma te reja

Kontakti

Cel: 0694033214