E 240 Benzine/Gaz Super

5,700 EUR

Viti 2000
Transmetuesi Manual
Kilometrazhi 199999 km
Qyteti Berat
Modeli E 240
Struktura Sedan
Targa Shqiptare
Ngjyra E zezë

Mercedes Benz E Class 240 Benzine/Gaz viti 2000. Makina eshte ne super gjendje. Kamio manuale me 6 marsha. Mbyllje qendrore. Sensor parkimi para dhe mbrapa origjinal. Goma 100% te reja. Me klima. Çmimi : 6200€ i diskutueshem.

Kontakti

Cel: 0682294542