E 280 CDI 4-Matic Avantgarde

6,500 EUR

Viti 2007
Transmetuesi Automatik
Kilometrazhi 249999 km
Karburanti Dizel / Naftë
Qyteti Durrës
Modeli E 280
Struktura Sedan
Targa Shqiptare
Ngjyra Gri

• E 280 CDI 4-Matic Avantgarde • Viti 2007 • Km. 260.000 • Me Dogan Te Paguar+Letra deri ne Dhjetor 2020 •Navigator I Madh Multifunksional •Clima Tronic x2 •Sediljet Me Ngrohje Para Mbrapa •Kambio Automatike 7-G Tronic •Dritat Bi-Xenon •Stopat Mbrapa Led •Sensor Parkimi Para Mbrapa •Sensor drite dhe shiu •Pasqyrat me palosje •Xhamat E Zinj •Disqet 17 Gomat E Reja Konan-Motors Cilesi dhe Besueshmeri per klientet tane Vizitoni faqen e biznesit tonë Autostrada Durres-Tirane Km13 Tregoje në hartë 0695542347 https://www.facebook.com/Konan-Motors-121380514612344/ Konan-Motors Cilesi dhe Besueshmeri per klientet tane Vizitoni faqen e biznesit tonë Autostrada Durres-Tirane Km13 Tregoje në hartë 0695542347 https://www.facebook.com/Konan-Motors-121380514612344/ Konan-Motors

Kontakti

Cel: 0695542347

Viber: 0695542347

WhatsApp: 0695542347