Fiat Bravo 1.4benxine- 08 Sapo Ardhur nga Zvicra

3,400 EUR

Viti 2008
Transmetuesi Manual
Kilometrazhi 189999 km
Karburanti Benzinë
Qyteti Durrës
Marka Fiat
Modeli Bravo
Struktura Hatchback
Targa Të huaja
Ngjyra E kaltërt

Shitet Fiat Bravo viti 2008 kambio manuale me 6+1marshe,sapo ardhur nga Zvicra me dogane te paguar gati per targa,183.531km origjinale,ngjyre blu kristaline ndryshon sipas kohes,1.4 benzine motorr i pershtatshem 100% per impiant gazi,kondicioner,feneret me lupa tipi ri,dritat poshte inteligjente ndizen kur kthen timonin majtas ose djathtas ,timoni ulje ngritje,xhama elektrik,aux radio cdplayer,kompjuter bordi,kroskoti karbon origjinal nga fabrika,sediljet comfort me rregullues sipas trupit,bateria e re bosch, airbag abs,hapje mbyllje qendrore me pult 2celsa,disqet alumini origjinale shum te pastra,Gomat 90% te reja 4stinet Te vendosura te reja para 4 muajsh ne zvicer,sherbimet e nevojshme te gjitha te kryera ne Zvicer dhe ska nevoje per asnji sherbim e theksoj mund ta kontrolloni ku te doni per cdo gje esht ne gjendje shum te mire me te gjitha gjerat funksionale.Makina ka vetem nje te shtypur te vogel qe nuk bien fare ne sy te parafango tek krahu shoferit qe i esht bere padashje brenda ne traget.Makine praktike dhe teper ekonomike si brenda dhe jashte qytetit.shum e paster nga jashte si llamarine dhe brenda ne tapiceri,nuk nderrohet flm.

Kontakti

Cel: 0699167220