FIAT BRAVO 1.6 NAFTE 2009 AUTOMAT 4799 EURO

4,799 EUR

Viti 2009
Transmetuesi Automatik
Kilometrazhi 199999 km
Karburanti Dizel / Naftë
Qyteti Tiranë
Marka Fiat
Modeli Bravo
Targa Të huaja
Ngjyra Gri

FIAT BRAVO,1.6 NAFTE,AUTOMAT,VITI 12/2008 MODEL 2009,KLIMA,KOMANDA NE TIMON,RADIO-CD,PILOT AUTOMATIK,SENSORE PARKIMI PARA MBRAPA, XHAMA DHE PASQYRA ELEKTRIKE,DRITA AUTOMATIKE,etj...E SAPO ARDHUR NGA GJERMANIA, 212.000 KM ORIGJINALE,2 CELESA ME DOGANE TE PAGUAR,CMIMI:4799 EURO BULEVARDI_AUTO_PLATZ SHIJTE MAKINASH MAKINA ME POROSI NGA CDO VEND I EUROPES MAKINA ME QERA 0684161077 Bulevardi_Auto_Platz Vizitoni faqen e biznesit tonë Karl gega,bulevardi i ri Tregoje në hartë 0684161077 https://m.facebook.com/bulevardiautoplatz/?ref=bookmarks BULEVARDI_AUTO_PLATZ SHIJTE MAKINASH MAKINA ME POROSI NGA CDO VEND I EUROPES MAKINA ME QERA 0684161077 Bulevardi_Auto_Platz Vizitoni faqen e biznesit tonë Karl gega,bulevardi i ri Tregoje në hartë 0684161077 https://m.facebook.com/bulevardiautoplatz/?ref=bookmarks BULEVARDI_AUTO_PLATZ

Kontakti

Cel: 0684161077