FIAT CROSS PANDA 4X4 NAFT 1.3 VITI 2008 ZVICRA

4,800 EUR

Viti 2008
Transmetuesi Manual
Kilometrazhi 149999 km
Karburanti Naftë
Qyteti Tiranë
Marka Fiat
Modeli Panda
Targa Të huaja
Ngjyra E gjelbër

FIAT CROSS PANDA 4X4 NAFT 1.3 VITI 2008 E SAPOARDHUR NGA SWITZERLAND 🇨🇭 ME DOGAN TE PAGUAR ME CLIMA BI ZONA, XHAMA DHE PASQYRA ELEKTRIKE 4X4 ME LOOK KONTROL ( KONTROL DIFERENCIALI) DISQE ALUMIN GOMA TE REJA GJENDJE PERFEKTE

Kontakti

Cel: 0686985377