Fiat Punto Evo 1.3 Diesel Automat -07

4,200 EUR

Viti 2007
Transmetuesi Automatik
Kilometrazhi 199999 km
Karburanti Naftë
Qyteti Tiranë
Marka Fiat
Modeli Punto Evo
Targa Të huaja
Ngjyra E Bardhë

Fiat Grande Punto Evo -1.3 Diesel, kambio Automat , me 207.000 km , Viti Prodhimit 2007 , cope, klima , komando ne timon , cd player , aux , usb , me te gjitha sherbimet e bera , ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike.. Cmimi—4.200 Euro I Diskutueshem Cel-0682036363-Viber—WhatsAp Facebook---Erjon Auto Instagram--ErjonAuto Erjon Auto Makina ne shitje+makina me qera me cmime shume te mira makinat importoen nga europa gjithashtu dhe nga kanadaja. Vizitoni faqen e biznesit tonë Kombinat,Tirane Tregoje në hartë 0682036363 https://www.facebook.com/Erjon-Auto-192780241135817/ Erjon Auto Makina ne shitje+makina me qera me cmime shume te mira makinat importoen nga europa gjithashtu dhe nga kanadaja. Vizitoni faqen e biznesit tonë Kombinat,Tirane Tregoje në hartë 0682036363 https://www.facebook.com/Erjon-Auto-192780241135817/ Erjon Auto

Kontakti

Cel: 0682036363