Fiat punto evo 1.3 nafte multijet viti 2012

4,200 EUR

Viti 2012
Transmetuesi Manual
Kilometrazhi 19999 km
Karburanti Naftë
Qyteti Durrës
Marka Fiat
Modeli Punto Evo
Targa Shqiptare
Ngjyra E hirit

Fiat punto evo 1.3 nafte multijet viti 2012 esapo targuar me letra per 1 vit,makina eshte super gjendje si nga ana motorrike dhe xhenerike,teper ekonomike ,drita kseno mbi kseno,aux,usb,xhama eletrik ,kondicioner,timon city etj etj per me shume info!!!

Kontakti

Cel: 0699828700