Fiat Qubo 1.3 Mtj Nafte 2011

4,900 EUR

Viti 2011
Transmetuesi Manual
Kilometrazhi 249999 km
Karburanti Dizel / Naftë
Qyteti Durrës
Marka Fiat
Modeli Qubo
Targa Të huaja
Ngjyra E Bardhë

Fiat Qubo 1.3 Nafte Multijet Eko ( Makina fiket ne trafik start/stop ) Viti 2011 238000 km Kondicioner Xhama te zi origjinal Disje alumini me goma te reja Makina e sapo ardhur me dogan te paguar Makina esht ne gjendje shum te mir si nga ana teknike dhe estetike Cmimi 4900€ i diskutueshem Cel : 0697676838

Kontakti

Cel: 0697676838