FIAT QUBO 1.3 NAFT 2010 ZVICRA FULL OPTIONS

4,300 EUR

Viti 2010
Transmetuesi Manual
Kilometrazhi 179999 km
Karburanti Naftë
Qyteti Tiranë
Marka Fiat
Modeli Qubo
Struktura Sedan
Targa Të huaja
Ngjyra E bardhë

FIAT QUBO 1.3 NAFT 2010 FULL OPTIONS E SAPOARDHUR NGA SWITZERLAND 🇨🇭 ME DOGAN TE PAGUAR ME KONDICIONER, XHAMA DHE PASQYRA ELEKTRIKE SENSOR PARKIMI PARA MBRAPA NAVIGATION, DRITA LED KASETOFON ME AUX MP3 BLUETOOTH GJENDJE PERFEKTE SUPER EKONOMIKE

Kontakti

Cel: 0686985377