Ford Conekt 1.8 naft 2007

3,700 EUR

Viti 2007
Transmetuesi Manual
Kilometrazhi 249999 km
Karburanti Dizel / Naftë
Qyteti Durrës
Marka Ford
Modeli Tourneo
Struktura Minivan
Targa Të huaja
Ngjyra E Verdhë

Ford tourneo Conekt // viti prodhimit 2007 || 221 mij km // motorri 1.8 diesel // importuar nga gjermania // mbyllje qendrore // klima // gjendje perfekt // cmimi 3700 euro me dogan te paguar 0694708888 cmim i diskutueshem instagram-FB @lorin_star_auto Lorin-star Auto Makinat tona importohen nga zvicra dhe te gjitha disponojn liber sherbimi perkates Vizitoni faqen e biznesit tonë Autostrada:Durres-Tirane km3 Tregoje në hartë 0694708888 https://www.instagram.com/lorin_star_auto/ Lorin-star Auto Makinat tona importohen nga zvicra dhe te gjitha disponojn liber sherbimi perkates Vizitoni faqen e biznesit tonë Autostrada:Durres-Tirane km3 Tregoje në hartë 0694708888 https://www.instagram.com/lorin_star_auto/ Lorin-star Auto

Kontakti

Cel: 0694708888