FORD FIESTA 1.2 BENZIN 2010 TITANIUM FULL OPTIONS

4,400 EUR

Viti 2010
Transmetuesi Manual
Kilometrazhi 159999 km
Karburanti Benzinë
Qyteti Tiranë
Marka Ford
Modeli Fiesta
Struktura Sedan
Targa Shqiptare
Ngjyra E kaltërt

FORD FIESTA 1.2 BENZIN 2010 MODEL TITANIUM FULL OPTIONS ME CLIMA, KOMANDA NE TIMON, DRITA AUTOMATIKE ,XHAMA DHE PASQYRA ELEKTRIKE XHAMA TE ZI ORIGINAL, DISQE ALUMIN KASETOFON ME BLUETOOTH USB AUX ME DOKUMENTA TE PAGUARA DERI NE 2021 GJENDJE PERFEKTE

Kontakti

Cel: 0682228166