Ford Fiesta 1.4 Nafte 2007 Manuale

2,900 EUR

Viti 2007
Transmetuesi Manual
Kilometrazhi 189999 km
Karburanti Naftë
Qyteti Tiranë
Marka Ford
Modeli Fiesta
Struktura Hatchback
Targa Shqiptare
Ngjyra E kaltërt

Ford Fiesta 1.4 Nafte 2007 Manuale Ford Fiesta Motorr 1.4 Nafte Kambio Manuale Viti 30.01.2007 Km 189.000 km NAVI te madh Radio cd USB MP3 AUX Bluetooth Komanda ne timon Pasqyra elektrike 2 celsa Goma ne gjendje mire(PIrelli 2018) Shum e paster dhe e mbajtur Shum e konomike Te gjitha sherbimet e bera Me DOGANE TE PAGUAR Cmimi : 2900€ ⭕️tel:0688780808 na ndiqni ne faqen tone ne fb dhe instagram https://www.facebook.com/autogoglobe/ instagram: autogoglobe1 GoGlobe Makina te importuara nga Europa. tek ne do te gjeni makina te llojeve te ndryshme, me cilesi te larte dhe cmim konkurues. Vizitoni faqen e biznesit tonë tirane Tregoje në hartë 0688780808 https://www.facebook.com/autogoglobe/ GoGlobe Makina te importuara nga Europa. tek ne do te gjeni makina te llojeve te ndryshme, me cilesi te larte dhe cmim konkurues. Vizitoni faqen e biznesit tonë tirane Tregoje në hartë 0688780808 https://www.facebook.com/autogoglobe/ GoGlobe

Kontakti

Cel: 0688780808

Viber: 0688780808

WhatsApp: 0688780808