Ford Fiesta 1.4 TDCI 2008

2,850 EUR

Viti 2008
Transmetuesi Manual
Kilometrazhi 189999 km
Karburanti Dizel / Naftë
Qyteti Fier
Marka Ford
Modeli Fiesta
Targa Të huaja
Ngjyra E Zezë

🏁🏁Ford Fiesta 1.4 naftë, Kambio manuale, viti i prodhimit 4/2008.klima,2 celsa, xhama dhe pasqyra elektrike ✔️ gjendja perfekte 🔥 xhama të zinj origjinal ✅dogana e paguar gati për targa ✅✅ CMIMI:2850 euro...... 💶💶 adresa mbrostar-ura Fier ☎️☎️☎️ 0696302217 Auto Ilir & David Mire se vini ne auto Ilir Vizitoni faqen e biznesit tonë Fier Tregoje në hartë 0696302217 Auto Ilir & David Mire se vini ne auto Ilir Vizitoni faqen e biznesit tonë Fier Tregoje në hartë 0696302217 Auto Ilir & David

Kontakti

Cel: 0696302217