Ford Fiesta 1.4 TDCi Titanium 2010 Ne Gjendje Perfekte

4,200 EUR

Viti 2010
Transmetuesi Manual
Kilometrazhi 139999 km
Karburanti Dizel / Naftë
Qyteti Fier
Marka Ford
Modeli Fiesta
Targa Të huaja
Ngjyra Gri

Ford Fiesta 1.4 TDCi Titanium ✅Cmimi: 4,200€ ✅Viti i prodhimit: 2010 ✅Kilometra: 133,000km ✅Liber sherbimesh ✅Transmisioni: manuale ✅Karburanti: nafte ✅Xhama te zinj ✅Disqe alumini ✅Bluetooth ✅CD ✅Radio ✅Xhama elektrik ✅Kondicioner ✅ABS ✅Sistem alarmi ✅Airbag ✅Mbyllje qendrore Makina esht e sapoardhur, me dogane te paguar. Eshte shume ekonomike. Te gjitha sherbimet e kryera te reja, makina nuk ka nevoje per asnje sherbim. Ne gjendje perfekte me 133,000 km origjinale (me garanci), e paster si brenda dhe jashte pa asnje gervishtje. Goma ne gjendje shume te mira. Per me shume informacion na kontaktoni ne: 📞Cel/WhatsApp: +355 68 263 6800 📨Instagram: Autoclass.albania 📨Facebook: Auto Class Albania 📍Fier, Albania #autoclass.albania #autoclassalbania #makina #shesblej #auto #fier #tregumakinave #ford #fiesta #titanium #makinateperdorura #europa #shitblerje #automjete Auto Class Albania Beje edhe ti zgjedhjen tende! Shitje makinash EU🇪🇺 📞Tel/WhatsApp: +355 68 263 6800 Marrim porosi👍 Cmime konkuruese👍 Kilometra me garanci👍 Mundesi financimi👍 📍Fier, Albania 📨Instagram : Autoclass.albania 📨Facebook : Auto Class Albania Vizitoni faqen e biznesit tonë 📍Fier, Albania Tregoje në hartë +355682636800 https://instagram.com/autoclass.albania?igshid=1f0mtmfv0d911 Auto Class Albania Beje edhe ti zgjedhjen tende! Shitje makinash EU🇪🇺 📞Tel/WhatsApp: +355 68 263 6800 Marrim porosi👍 Cmime konkuruese👍 Kilometra me garanci👍 Mundesi financimi👍 📍Fier, Albania 📨Instagram : Autoclass.albania 📨Facebook : Auto Class Albania Vizitoni faqen e biznesit tonë 📍Fier, Albania Tregoje në hartë +355682636800 https://instagram.com/autoclass.albania?igshid=1f0mtmfv0d911 Auto Class Albania

Kontakti

Cel: +355682636800