Ford Fiesta

2,900 EUR

Viti 2007
Transmetuesi Manual
Kilometrazhi 149999 km
Karburanti Dizel / Naftë
Qyteti Fier
Marka Ford
Modeli Fiesta
Targa Të huaja
Ngjyra Gri

Okazion-Shitet....Ford Fiesta 1.4 Nafte‼️ Viti 2007.....Kondicioner... Goma te reja... Xhama te zinj... Makina eshte ne gjendje shum te mir dhe shume ekonomike... Nr-Wt... 0694645679... Auto-Loreni Loreni -ShitjeBlerje makinash Vizitoni faqen e biznesit tonë Fier Tregoje në hartë 00355695434184 https://Loren Auto-Loreni Loreni -ShitjeBlerje makinash Vizitoni faqen e biznesit tonë Fier Tregoje në hartë 00355695434184 https://Loren Auto-Loreni

Kontakti

Cel: 00355694645679