FORD FOCUS 1.6 ECONETIC TITANIUM ZVICRA CH

6,799 EUR

Viti 2011
Transmetuesi Manual
Kilometrazhi 159999 km
Karburanti Dizel / Naftë
Qyteti Fier
Marka Ford
Modeli Focus
Struktura Sedan
Targa Të huaja
Ngjyra Vishnje

🚘 FORD FOCUS 1.6 ECONETIC TITANIUM ⛽ KARBUARANTI NAFT 🕹 KAMBIO MANUALE ❌ VITI 2011 📒 KM 151362 🇨🇭 E SAPO ARDHUR NGA ZVICRA 🇨🇭 4×XHAMAT ELEKTRIK PASQYRAT ELEKTRIKE+ ME PALOSJE KOMANDA NE TIMON KOMAND VOKALE PILOT AUTOMATIK KLIMA BIZONONALE SENSOR PARKIMI PARA+MBRAPA XHAMA TE ZINJ START STOP SISTEM ECO BLITSPOTE RADAR VETPARKIM AUTOMATIK RADIO CD AUX USB NAVIGATOR BLUETOOTH MBYLLJE QENDRORE 2×PULTE. ☎️ NR 0693447509 ZvicraAuto 🚘 Shitje-Blerje dhe Nderime 🚘 Makina te Ardhura nga Zvicra🇨🇭🇨🇭 Vizitoni faqen e biznesit tonë Fier Tregoje në hartë 0693447509 https://www.instagram.com/p/CCOkg-BgnPC/?igshid=8d4rfmyl3ljo ZvicraAuto 🚘 Shitje-Blerje dhe Nderime 🚘 Makina te Ardhura nga Zvicra🇨🇭🇨🇭 Vizitoni faqen e biznesit tonë Fier Tregoje në hartë 0693447509 https://www.instagram.com/p/CCOkg-BgnPC/?igshid=8d4rfmyl3ljo ZvicraAuto

Kontakti

Cel: 0693447509