FORD FUSION AUTOMAT..BENZIN GAZ 2008 nga ZVICRA

4,300 EUR

Viti 2008
Transmetuesi Automatik
Kilometrazhi 99999 km
Karburanti Benzinë
Qyteti Durrës
Marka Ford
Modeli Fusion
Struktura Hatchback
Targa Të huaja
Ngjyra E Kuqe

FORD FUSION 1.6,,,AUTOMAT,,BENZIN+GAZ,,,09,,,2008,,, 95 MIJE KM ORIGJINAL ME LIBER SERVISI, NE GJENDJE TE SHKELQYER XHENERIKE DHE MOTORRIKE,,,TAPICERI COPE NE GJENDJE TEPER TE MBAJTUR,,5 PORTA,, XHAMAT DHE PASQYRAT ELEKTRIKE,,,SRS ABS,,,AIERBAG,,,RADIO CD,,,MBYLLJE QENDRORE ME PULT,,,2 CELSA,,,LETRAT TE PRERA PER NJE VIT DERI 13.11.2021 CMIMI 4500 EURO,,,, Genc,,,Tiku,,,GOMISTERI,,, DISQE DHE GOMA,,,,TE RINJ DHE TE PERDORUR,,, MARKAT DHE MODELET ME TE FUNDIT,,, BLEJME DHE SHESIM,,,MARRIM POROSI,,, Vizitoni faqen e biznesit tonë L,14 ,,HYRJA E AUTOSTRADES ,,DURRES TIRANE ,, Tregoje në hartë 0694337447 Genc,,,Tiku,,,GOMISTERI,,, DISQE DHE GOMA,,,,TE RINJ DHE TE PERDORUR,,, MARKAT DHE MODELET ME TE FUNDIT,,, BLEJME DHE SHESIM,,,MARRIM POROSI,,, Vizitoni faqen e biznesit tonë L,14 ,,HYRJA E AUTOSTRADES ,,DURRES TIRANE ,, Tregoje në hartë 0694337447 Genc,,,Tiku,,,GOMISTERI,,,

Kontakti

Cel: 0696697791