Ford GALAXY Ghia 2.0 naftë 2007

4,700 EUR

Viti 2007
Transmetuesi Manual
Kilometrazhi 199999 km
Karburanti Dizel / Naftë
Qyteti Fier
Marka Ford
Modeli Galaxy
Struktura Minivan
Targa Të huaja
Ngjyra Gri

Ford. Galaxy Ghia 2.0 naftë,6+1 vende, Kambio manuale 7 marsha 190.000 km☑️ viti prodhimit 7/2007, klima tronic tre zona ✅ Goma të reja gjendja perfekte, sedilje lëkurë ✔️ sensor shiu ✅ sensor parkimi ✅ xhama të zinj origjinal, pilot automatik 🚦 xhama dhe pasqyra elektrike ✔️ dogana e paguar gati për targa ✔️ CMIMI:4700euro 💶💶📌 adresa: mbrostar-ura Fier ☎️☎️☎️ 0696402217. Auto Ilir & David Mire se vini ne auto Ilir Vizitoni faqen e biznesit tonë Fier Tregoje në hartë 0696302217 Auto Ilir & David Mire se vini ne auto Ilir Vizitoni faqen e biznesit tonë Fier Tregoje në hartë 0696302217 Auto Ilir & David

Kontakti

Cel: 0696302217