Ford Kuga 2.0 Diesel Automat Full -15

14,000 EUR

Viti 2015
Transmetuesi Automatik
Kilometrazhi 149999 km
Karburanti Dizel / Naftë
Qyteti Tiranë
Marka Ford
Modeli Kuga
Struktura SUV
Targa Të huaja
Ngjyra E Bardhë

Ford Kuga 2.0 Diesel , kambio automat , Viti Prodhimit 2015 me 145.000 km , buton Start , fiket ne semafor , sallon gjysem cope gjysem lekure , ekran te madh , navi , kamer parkimi , sensore parkimi , mbyllet me cels ne xhep , klima , komando ne timon , disqe alumini , goma te reja , xhama te zinj , me te gjitha sherbimet e bera , ne gjendje te mire motorrike dhe xhenerike.. Cmimi—14.000 Euro I Diskutueshem ose ndrrohet Cel-0682036363-Viber—WhatsAp Facebook---Erjon Auto Instagram--ErjonAuto Erjon Auto Makina ne shitje+makina me qera me cmime shume te mira makinat importoen nga europa gjithashtu dhe nga kanadaja. Vizitoni faqen e biznesit tonë Kombinat,Tirane Tregoje në hartë 0682036363 https://www.facebook.com/Erjon-Auto-192780241135817/ Erjon Auto Makina ne shitje+makina me qera me cmime shume te mira makinat importoen nga europa gjithashtu dhe nga kanadaja. Vizitoni faqen e biznesit tonë Kombinat,Tirane Tregoje në hartë 0682036363 https://www.facebook.com/Erjon-Auto-192780241135817/ Erjon Auto

Kontakti

Cel: 0682036363