FORD KUGA 2.0 NAFTE VITI 2010 FULL OPTIONS GJENDJE 10/10

7,800 EUR

Viti 2010
Transmetuesi Manual
Kilometrazhi 249999 km
Karburanti Dizel / Naftë
Qyteti Durrës
Marka Ford
Modeli Kuga
Struktura Univerzal
Targa Të huaja
Ngjyra Gri

FORD KUGA✅ VITI 2010✅ MOTORR 2.0 NAFTE✅ KAMIO MANUALE 6+R✅ KM 260.000 ME LIBERSHERBIMI TE FORDI✅ GJENDJE PERFEKTE✅ E SAPOARDHUR ME DOGANE TE PAGUA✅ FULL OPTIONS✅ -TAVAN XHAMI -NAVIGATORE -SEDILE LEKURE -SEDILE ME NGROHJE -CLIMA 2 ZONALE -LIMITATOR SHPEJTESIE -XHAMI PARE ME NUANC -SENSOR PARKIMI 360° -KAMER MRAPA -TIMON MULTIFUNKSIONAL -XHAMI PARA DHE MRAPA ME RREZISTENCE ETJ... ÇMIMI 7800€ (I DISKUTUESHEM) 📞0675899214 Auto Stafa Makina ne shitje Vizitoni faqen e biznesit tonë Xhafzotaj Tregoje në hartë 0675899214 https://www.instagram.com/stafa_auto/?igshid=30ickhp8j0bt Auto Stafa Makina ne shitje Vizitoni faqen e biznesit tonë Xhafzotaj Tregoje në hartë 0675899214 https://www.instagram.com/stafa_auto/?igshid=30ickhp8j0bt Auto Stafa

Kontakti

Cel: 0675899214