Ford Kuga new model-Automatik

12,900 EUR

Viti 2013
Transmetuesi Automatik
Kilometrazhi 149999 km
Karburanti Dizel / Naftë
Qyteti Durrës
Marka Ford
Modeli Kuga
Struktura SUV
Targa Të huaja
Ngjyra E Gjelbër

Ford Kuga 2.0 diesel // viti prodhimit 2013 // 148 mij km - liber sherbimesh // importuar nga zvicra // kambio automatike // sensore parkimi // sedile me ngrohjeſ / navigator system // sistem vetparkim // xhama te zi // bagazhi me buton // ndezje start - stop // 2 celsa perkates // aux - usb - bluetoth // pilot automatik // cmimi 12900 euro me dogane te paguar 0694708888 cmim i diskutueshem instagram @lorin_star_auto Lorin-star Auto Makinat tona importohen nga zvicra dhe te gjitha disponojn liber sherbimi perkates Vizitoni faqen e biznesit tonë Autostrada:Durres-Tirane km3 Tregoje në hartë 0694708888 https://www.instagram.com/lorin_star_auto/ Lorin-star Auto Makinat tona importohen nga zvicra dhe te gjitha disponojn liber sherbimi perkates Vizitoni faqen e biznesit tonë Autostrada:Durres-Tirane km3 Tregoje në hartë 0694708888 https://www.instagram.com/lorin_star_auto/ Lorin-star Auto

Kontakti

Cel: 0694708888