Ford s max shitet nderrohet

4,300 EUR

Viti 2007
Transmetuesi Manual
Kilometrazhi 24999 km
Karburanti Naftë
Qyteti Tiranë
Marka Ford
Modeli S-Max
Struktura Minivan
Targa Shqiptare
Ngjyra Gri

Marka 👉 Ford Tip 👉 S-Max Fuqia Motorrike 👉 2.0 Lloji i kambjos👉 Manual Karburanti 👉 Nafte Viti i prodhimit 👉 2007 Numri i vendeve 👉 5 Ngjyra 👉 Ulliri e Erret Kilometrat👉 205.000 Cmimi 👉 Me marveshje Pershkrim 👉 Ford S - MAX viti prodhimit 2007 ngjyre ulliri e erret - klim auto - kamjo Manuale - motorr 2.0 nafte - xhamat te zi origjinal - sedilje lekure e kombinuar- tavan xhami panoramik -kompjuter diagnostikimi bordi - pilot automatik - audio cd - xhama plus pasqyrat elektrike - ne gjendje te shkelqyer - motorrike dhe xhenerike - si dhe kamjo Goma ne gjendje shum te mire - disqe alumini - tegjitha sherbimet e bera - nuk ka nevoj per asgje - e sapo ardhur. me dogane te paguar gati per targim. Makina eshte me tvsh. Kontakt: 👉tel 0693444880 Viber/WhatsApp 👉facebook AUTO Vanat 👉Instagram Auto Vanat AUTO VANAT Shitje-Blerje-Nderrime Vizitoni faqen e biznesit tonë Tiran Albania Tregoje në hartë +355693444880 https://www.facebook.com/AUTO-TIRANAal-1669478923323219/ AUTO VANAT Shitje-Blerje-Nderrime Vizitoni faqen e biznesit tonë Tiran Albania Tregoje në hartë +355693444880 https://www.facebook.com/AUTO-TIRANAal-1669478923323219/ AUTO VANAT

Kontakti

Cel: +355693444880