Honda CR-V 2.2 ekzekutive 2009

7,500 EUR

Viti 2009
Transmetuesi Manual
Kilometrazhi 189999 km
Karburanti Dizel / Naftë
Qyteti Fier
Marka Honda
Modeli CR-V
Struktura SUV
Targa Të huaja
Ngjyra E Zezë

🏁🏁🏁Honda CR-V ekzekutive, viti prodhimit 10/2009 motorr 2.2 diesel,182.000km origjinale me libër servisi 📖🔧 Kambio manuale 6+1marsha ✅ sensor parkimi ✅ sensor shiu ✅ klima tronic, Drita Ksenon ✅ pilot automatik 🚦 Goma 90%,disqe alumini origjinale të Hondës,gjendja perfekte 🔥 xhama të zinj, xhama dhe pasqyra elektrike me palosje dogana e paguar gati për targa ✅ CMIMI: 7500euro 💶💶💶 📌📌Adresa:mbrostar-ura Fier ☎️☎️☎️ 0696302217 Auto Ilir & David Mire se vini ne auto Ilir Vizitoni faqen e biznesit tonë Fier Tregoje në hartë 0696302217 Auto Ilir & David Mire se vini ne auto Ilir Vizitoni faqen e biznesit tonë Fier Tregoje në hartë 0696302217 Auto Ilir & David

Kontakti

Cel: 0696302217